Порушення антидопінгових правил: рівненську чемпіонку Європи з бігу дискваліфікували

Спортсменка погодилася з прийнятим рішенням

Чемпіонку Європи 2016 і 2018 років у бігу на 800 метрів Наталю Кроль (Прищепу) дискваліфіковано за порушення антидопінгових правил і відсторонено від змагань на 20 місяців.

Спортсменка погодилася з прийнятим рішенням. Про дискваліфікацію повідомляє офіційний сайт ФЛАУ:

 - Наталію Кроль дискваліфікували, починаючи з 16 січня 2020 року, відповідно до статей 10.2.2 і 10.5.1 (a) правил ADR (Антидопінгових правил Світової організації легкої атлетики).

 

У зв'язку з дискваліфікацією анульовано всі результати, нагороди, призові місця, грошові винагороди, здобуті Наталією Кроль з 16 січня цього року.

 

Спортсменка погодилася з вище зазначеними наслідками за порушення антидопінгових правил і відмовилася від права на заслуховування у Дисциплінарному трибуналі.

Зазначимо, що Наталія Кроль (Прищепа) є дворазовою чемпіонкою Європи з бігу на 800 метрів (Амстердам-2016 і Берлін-2018), а також золотою призеркою Європейських ігор в командних змаганнях (Мінськ-2019).

Нагадаємо, що про позитивну допінг-пробу спортсменки повідомлялося ще 28 лютого цьогоріч.

В її організмі знайшли заборонену речовину гідрохлортіазид.

Тоді президент обласної федерації легкої атлетики Олег Машаненков припускав, що спортсменка вживала знеболювальний препарат перед допінг-пробами.

Сама ж спортсменка не коментувала ці новини.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень