Порошенко озвучив в Острозі пропозицію до Польщі (ФОТО)

Він пропонує польському президенту спільно з’їздити до Холму.

[media=72640]

Петро Порошенко запропонував президенту Польщі Анджею Дуді спільно відвідати Холм і відкрити там пам'ятник Грушевському.

Порошенко пропонує зробити це під час зустрічі обох президентів у Польщі 02 грудня цього року.

[media=72639]

Про це Президент України заявив в Острозі, під час зустрічі зі студентами Острозької академії.

«Другого грудня я разом з польським президентом Анджеєм Дудою зроблю візит в честь 25-річчя відновлення дипломатичних відносин між Україною та Польщею.

 

Польща була першою країною, яка визнала відновлення української державності.»

Вочевидь, Порошенко мав на увазі, що здійснить візит у Польщу (до Варшави), а вже звідти разом із Дудою вони поїдуть до історичного українського міста Холму, де свого часу народився Михайло Грушевський.

«Я сказав, пане президенте, добре що ми зустрічаємося в цей день, але було б неправильно зустрічатися тільки в Варшаві, поїхали в Хелм, поїхали вшануємо Грушевського, зробимо парк, відкриємо пам'ятник. Саме це повинно бути символом єдності наших народів», - сказав Порошенко.

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень