Порошенко на Козацькі Могили цього року не приїде (ФОТО)

Як і попереднього

Патріарше ж богослужіння буде цього року, як завжди

Президенти України чомусь не дуже люблять їздити під Берестечко, на Козацькі Могили.

І Прем’єр-міністри також.

Із чим саме це пов'язано – ми можемо лише здогадуватися.

Не виключено, що ключовим тут є питання безпеки.

Однак, цього року коридорами влади ходили настирливі чутки, що «Президент таки приїде»

Іще два дні тому впевненість була майже 90%.

За повідомленням ZIK

На Рівненщині під час відзначення 367 річниці битви під Берестечком чергуватимуть майже 150 правоохоронців

 

У селі Пляшева Радивилівського району 10 червня під час відзначення 367 річниці битви під Берестечком до охорони публічної безпеки та порядку будуть задіяні майже півтори сотні працівників поліції Рівненщини та військовослужбовці Національної гвардії.

 

Про це власкору IA ZIK повідомили у відділі комунікації поліції Рівненщини.

 

Поліцейські нестимуть службу впродовж усіх заходів, що відбуватимуться на території Національного історико-меморіального заповідника «Поле Берестецької битви».

 

Зокрема правопорядок правоохоронці забезпечуватимуть під час патріаршого богослужіння і вселенської панахиди в Свято-Георгіївській церкві, під час урочистої ходи та всіх подальших заходів.

Можна очікувати, що цього року Патріарх Філарет у своїй проповіді скаже щось особливе

Настільки масштабні приготування поліції до певної міри підтверджували версію про можливий приїзд Порошенка, однак, cтаном на вечір п’ятниці, 8 червня, жодної надії на приїзд Порошенка у неділю,10 червня, не залишилося.

Прес-служба облдержадміністрації стверджує, що

«Візит Президента на Козацькі Могили не планувався».

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Максим Розенко

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли пенсійне посвідчення на прізвище Резімова

У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774

У Рівному загубилася собака Луна

У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925

У Рівному шукають власників загублених ключів

Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415

Більше оголошень