Поради для правильного вибору вина в подарунок

Корисні поради[media=210082]
Хороше вино на Різдво чи День народження – це завжди варіант подарунку. Вибір серед алкогольних напоїв найрізноманітніший, а вибрати з них стає вже складніше.  Корисні поради при виборі вина, які стануть вам у пригоді зібрані у цьому матеріалі. 


Улюблене – завжди найкраще


Найпростіший варіант для близьких знайомих або рідних – це уважно слідкувати за тим, яке вино ця людина п’є найчастіше, що вона хвалить, а що – терпіти не може. Якщо ви вже точно визначились з її смаками, то сміливо даруйте колекційну пляшку вина її улюбленого бренду.[media=210081]


Подаруйте ігристе вино


Універсальний варіант, якщо з'ясується, що людина не полюбляє пити вино, то принаймні, воно завжди знадобиться для урочистої події.


Підберіть дати для символічного подарунка

Якщо ви йдете на День народження або річницю одруження, знайдіть вінтажне вино року народження іменинника або ж року, коли пара стала до шлюбу. 
[media=210083]


Даруйте не вино, а історію


Оберіть вино, яке виготовляється за унікальною технологією або з ним пов’язана старовинна легенда. Знайдіть вино з родзинкою і розкажіть історію, поки будете його вручати або ж напишіть її на листівці. Такий подарунок точно зацікавить, викличе позитивні емоції та запам’ятається.
Зверніть увагу на оформлення


Вино можна подарувати у розкішній брендовій коробці, покласти у бокс зі смаколиками або ж просто загорнути у оригінальний подарунковий папір. Навіть якщо саме вино не потрапить точно у ціль, то розпаковування такого подарунку однозначно принесе позитивні емоції.
Джерело :24канал

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Людмила Шуляка-Владика

Людмила Шуляка-Владика

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень