Попит на ялинки в зоопарку впав

Переважно це стосується вживаних дерев

Цього року значну кількість ялинок підприємцям не вдалося розпродати до Нового року. Тож дехто вже традиційно привозив нереалізовані дерева у місцевий зоопарк, адже це хороша пожива для деяких звірів, говорить директор Рівненського зоопарку Олег Павлюк:

 

- Ми забирали ялинки, які не були у використанні, які не продалися на базарах напередодні Нового року. Ті підприємці, які торгівлю здійснювали, вони традиційно, те, що не продано, дарують тваринам зоопарку. Нам привозили кілька разів, достатньо багато, кілька сотень ялинок ми тваринам передали.

Разом з тим, Олег Павлюк каже, що в зоопарк не варто везти новорічні дерева, які стояли в оселях. Адже, як правило, після новорічних свят їх не ретельно прибирають, тобто на ялинах залишаються новорічні прикраси, гірлянди, які можуть потрапити в шлунок тварин і нашкодити їм.

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень