Юна красуня-байкерша виявилася …50-річним чоловіком (ФОТО)

Він обманював фанатів за допомогою фільтрів в додатку FaceApp

Молода байкерша з Японії, що прославилася своїми фотографіями з мотоциклом Yamaha в соцмережах, виявилася 50-річним чоловіком на ім'я Цзунгу.

Він перетворювався в дівчину за допомогою фільтрів в популярному додатку FaceApp.

Фолловери побачили справжнє обличчя байкера в відображенні на одному зі знімків - і тут же запідозрили обман.

Японські журналісти звернули увагу на цю історію і вистежили Цзунгу. Той не став відпиратися і відразу у всьому зізнався.

З'ясувалося, що японець вибрав образ «красивої жінки», тому що вважав, що нікому не захочеться дивитися на «літнього дядька».

Цзунгу зізнався, що йому всього лише хотілося, щоб якомога більше людей зацінили його мотоцикл. Втім, далеко не всі фолловери засмутилися через виявлений обман. Багато з них відзначили, що з Цзунгу вийшла «мила дівчина», а його мотоциклу і правда можна позаздрити.

 

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень