Популярна в Україні схема шахрайства перекочувала до Польщі

Жертвами стають «свої», українці

Постраждали двоє українців – їх ошукано на 20 тисяч злотих.

Один з чоловіків втратив 11 тисяч злотих (близько 92 500 грн), інший – 9 тисяч злотих (75 670 грн).

Про це повідомляє gorzowianin.com.

Як діють шахраї?

Зловмисники телефонують потенційним жертвам і стверджують, що вони нібито є представниками банку і переконують їх перерахувати заощадження.

Щоб підсилити страх, вони починали діалоги з жертвами зі слів: «Ваші гроші під загрозою», а далі вимагали виконувати вказівки, щоб отримати віддалений доступ до телефонів жертв.

Аферист, який вдавав з себе працівника банку, стверджував, що гроші на рахунку під загрозою і потрібно діяти швидко. Тому він попросив свою жертву встановити на телефон застосунок для віддаленого доступу до пристрою, – повідомив Гжегож Ярошевич, речник Головного управління муніципальної поліції в Гожуві.

Представник поліції каже, що сумнівні дзвінки «з банку» варто одразу припиняти, і радять уточнювати у банку інформацію про свої заощадження самостійно.

Шахраї створюють враження професіоналізму та готовності допомогти. Вони навіть пропонують спілкування кількома мовами. На жаль, це завжди призводить до втрати коштів з рахунку, додав речник поліції в Гожуві.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень