Попрощайтеся з тарганами та мухами в будинку завдяки цьому хитрому трюку: шкідники зникнуть на очах

Ви будете здивовані ефективністю цього засобу

Мухи і таргани — це комахи, які можуть швидко проникнути у ваш будинок і майже миттєво розмножитися. Ці шкідники, як відомо, живуть у найтемніших і найтісніших місцях у будинку, таких як тріщини у стінах, труби, плінтуси та закриті приміщення, де самка користується можливістю відкласти сотні яєць.

Якщо ви хочете позбутися їх швидко та ефективно, важливо використовувати правильні методи. Пропонуємо вам «рецепт», який позбавить вас тарганів, мух та інших комах.

Як позбутися тарганів і мух у домашніх умовах

Вам знадобиться мелена кава, гвоздика та свічка. Насипте в миску дві столові ложки меленої кави, додайте три гвоздики.

Розділіть свічку навпіл, і заберіть ґніт. У мисці з кавою та гвоздикою зробіть ямку і вставте туди ґніт. Потім покрийте основу нитки меленою кавою, розкладіть навколо ще трохи гвоздики, підпаліть ґніт і дайте диму поширитися. Цей запах відлякає тарганів, мух та інших комах.

Джерело: santeplus

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень