Понад тисяча мешканців Рівненщини здолали COVID-19

Однак 40 випадків виявилися летальними

На Рівненщині понад 53% хворих, які інфікувалися COVID-19 за час пандемії, вже одужали.

Йдеться про 1019 мешканців області, які вилікувалися від небезпечної недуги.

Зокрема, за останню добу одужало 20 хворих із Рівненського, Дубенського, Сарненського районів та міста Рівне.

Водночас, 40 випадків в області - летальні.

На сьогодні в області зареєстрували 1926 випадків захворювання на COVID-19.

Найбільше хворих у Рівному (691) та Рівненському районі (414), а також на Рокитнівщині та Сарненщині (по 157 випадків у кожному з районів) і на Здолбунівщині (143).

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень