Понад сотня маленьких рівнян проживає у сім'ях наркозалежних

На сьогодні у Рівному на обліку служби соціально-профілактичної роботи перебуває 67 сімей, члени яких є вживачами психоактивних речовин (в зазначених сім’ях виховується 133 дитини ). 

При Рівненському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді функціонує спеціалізоване формування – служба соціально – профілактичної роботи. Метою діяльності служби є здійснення соціально – профілактичної роботи спрямованої на формування стандартів позитивної поведінки, здорового способу життя з вживачами психоактивних речовин ( алкоголю та наркотичних речовин) та членами їх сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Дітям із означених сімей надаються консультації щодо зниження рівня тривожності, підвищення самооцінки, позитивного сприйняття світу. 

Спеціалісти служби співпрацюють з Рівненськими групами «Анонімних Наркоманів» та «Анонімних Алкоголіків», які працюють за всесвітньо визнаною програмою реабілітації «12 кроків» до яких залучаються залежні клієнти служби.

Загалом протягом серпня - вересня 2016 року здійснено 114 візитів в означені сім’ї та надано 150 соціальних послуг.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень