Понад сотня маленьких рівнян проживає у сім'ях наркозалежних

На сьогодні у Рівному на обліку служби соціально-профілактичної роботи перебуває 67 сімей, члени яких є вживачами психоактивних речовин (в зазначених сім’ях виховується 133 дитини ). 

При Рівненському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді функціонує спеціалізоване формування – служба соціально – профілактичної роботи. Метою діяльності служби є здійснення соціально – профілактичної роботи спрямованої на формування стандартів позитивної поведінки, здорового способу життя з вживачами психоактивних речовин ( алкоголю та наркотичних речовин) та членами їх сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Дітям із означених сімей надаються консультації щодо зниження рівня тривожності, підвищення самооцінки, позитивного сприйняття світу. 

Спеціалісти служби співпрацюють з Рівненськими групами «Анонімних Наркоманів» та «Анонімних Алкоголіків», які працюють за всесвітньо визнаною програмою реабілітації «12 кроків» до яких залучаються залежні клієнти служби.

Загалом протягом серпня - вересня 2016 року здійснено 114 візитів в означені сім’ї та надано 150 соціальних послуг.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень