Понад сотня маленьких рівнян проживає у сім'ях наркозалежних

На сьогодні у Рівному на обліку служби соціально-профілактичної роботи перебуває 67 сімей, члени яких є вживачами психоактивних речовин (в зазначених сім’ях виховується 133 дитини ). 

При Рівненському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді функціонує спеціалізоване формування – служба соціально – профілактичної роботи. Метою діяльності служби є здійснення соціально – профілактичної роботи спрямованої на формування стандартів позитивної поведінки, здорового способу життя з вживачами психоактивних речовин ( алкоголю та наркотичних речовин) та членами їх сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Дітям із означених сімей надаються консультації щодо зниження рівня тривожності, підвищення самооцінки, позитивного сприйняття світу. 

Спеціалісти служби співпрацюють з Рівненськими групами «Анонімних Наркоманів» та «Анонімних Алкоголіків», які працюють за всесвітньо визнаною програмою реабілітації «12 кроків» до яких залучаються залежні клієнти служби.

Загалом протягом серпня - вересня 2016 року здійснено 114 візитів в означені сім’ї та надано 150 соціальних послуг.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень