Понад п’ять сотень курців на Рівненщині оштрафували

Шкідлива звичка тепер стала ще дорожчою

Фото ілюстративне

З 1 січня по 25 березня 2019 року за куріння тютюнових виробів у заборонених місцях патрульні поліцейські Рівненщини склали 567 адміністративних матеріалів. Про це повідомляє прес-служба обласного управління патрульної поліції.

Куріння тютюнових виробів у місцях, де це заборонено законом чи відповідним рішенням місцевої ради,

тягне за собою попередження або накладення штрафу від 51 до 170 гривень.

За повторне порушення відповідальність може сягнути

накладення штрафу від 170 до 340 гривень.

Нагадуємо, що тютюнопаління шкодить не тільки здоров’ю курця та його оточенню, а й може вдарити по кишені порушника!

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень