Понад півтисячі осіб з Рівненщини підписали контракт зі Збройними силами України

З початку року більше 500 мешканців Рівненщини відібрали та відправили на військову службу за контрактом у Збройні сили України.

Про це повідомляє Регіональний медіа-центр МО України.

У повідомленні також зазначено, що сьогодні, 31 травня, з Рівненського обласного військового комісаріату відправили 55 майбутніх військових служби за контактом до навчальних центрів Збройних Сил України. Серед них більше 50 чоловіків та жінок віком від 18 до 40 років.

«Більшість призовників раніше не служили в лавах українського війська, проте є й такі, хто за покликом серця готовий знову повернутися до бойових побратимів в АТО. Під час переміщення до навчальних центрів у Десні, Полтаві, Миколаєві та Житомирі контрактників супроводжуватимуть представники військових комісаріатів», – інформує підполковник Регіонального медіа-центру МО України Віктор Шубец. 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень