Понад півтисячі осіб з Рівненщини підписали контракт зі Збройними силами України

З початку року більше 500 мешканців Рівненщини відібрали та відправили на військову службу за контрактом у Збройні сили України.

Про це повідомляє Регіональний медіа-центр МО України.

У повідомленні також зазначено, що сьогодні, 31 травня, з Рівненського обласного військового комісаріату відправили 55 майбутніх військових служби за контактом до навчальних центрів Збройних Сил України. Серед них більше 50 чоловіків та жінок віком від 18 до 40 років.

«Більшість призовників раніше не служили в лавах українського війська, проте є й такі, хто за покликом серця готовий знову повернутися до бойових побратимів в АТО. Під час переміщення до навчальних центрів у Десні, Полтаві, Миколаєві та Житомирі контрактників супроводжуватимуть представники військових комісаріатів», – інформує підполковник Регіонального медіа-центру МО України Віктор Шубец. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень