Понад 23 млн грн для кисневих точок отримала Рівненщина

До кінця року мають ще придбати 40-50 апаратів

Область отримала з державного бюджету 9 млн 233 тис. грн для обладнання кисневих точок. Наразі у терміновому режимі проводиться виготовлення проєктно-кошторисної документації.

 

Також додатково виділено ще понад 14 млн грн для забезпечення медичних закладів кисневими точками в об’ємі 80% від теперішнього ліжкового фонду, передбаченого для надання медичної допомоги пацієнтам з COVID-19. Про це інформує цілодобовий оперативний штаб при Рівненській ОДА. 

Для медичних закладів області, які лікують пацієнтів із коронавірусною інфекцією, закуплено 100 кисневих концентраторів. Наразі їх є 180. У планах до кінця року придбати ще 40-50 апаратів.


На Рівненщині працює 15 закладів першої хвилі - Рівненські міські лікарні №1 та №2, Дубенська міська лікарня, Сарненська, Рокитнівська, Костопільська, Здолбунівська, Гощанська, Дубровицька, Острозька, Зарічненська та Рівненська ЦРЛ, Дубенський пологовий будинок, а також спеціалізована медико-санітарна частина №3 у м. Вараш. Також пацієнтів з COVID-19 лікують у Рівненській обласній дитячій лікарні. 


Слід відзначити, що попит на тестування на Рівненщині щодня збільшується через період активної захворюваності на усі гострі респіраторні інфекції.  

Обласний лабцентр на сьогодні робить до 1200-1300 тестів в день. Для збільшення можливості робити до 2 тисяч тестів з держбюджету обласному лабораторному центру докуплено два ампліфікатори та автоматичну станцію проби підготовки. 

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Людмила Шуляка-Владика

Людмила Шуляка-Владика

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень