На медичну допомогу дітей виділили 4 мільйони з обласного бюджету Рівненщини

700 тисяч буде спрямовано для лікування дітей, хворих на цукровий діабет

На медичну допомогу для дітей з обласного бюджету виділять 4 мільйони. Програми «Діти Рівненщини на 2021-2023 роки» спрямована на медичну допомогу дітям із вродженими і спадковими, орфанними захворюваннями, онкогематологічною паталогією. Також допомагають в лікувані дітей з вродженим імунодефіцитом, ендокринологічними захворюваннями, муковісцидозом, хронічними гепатитами В та С, дитячим церебральним паралічем та розсіяним склерозом.

Фінансування з обласного бюджету складає 6,2 млн грн. З них 1,8 млн грн – забезпечення онкогематологічного відділення «Рівненської обласної дитячої лікарні». Зокрема, на хіміопрепарати та супровідну терапію, а також 1 млн грн – на лікування хворих на гемофілію.

700 тис. грн спрямовано на забезпечення хворих дітей на цукровий діабет та 200 тис. грн на медичні препарати хворих на імунодефіцит. Окрім того, 250 тис. грн виділено на препарати імуномоделючої терапії дітей з діагнозом розсіяний склероз.


Окрім виділення коштів з обласного бюджету на виконання заходів передбачено фінансування з державного та місцевих бюджетів в сумі 9,2 млн грн.Цей проєкт рішення депутати затвердили в цілому – 61 «за». 

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Людмила Шуляка-Владика

Людмила Шуляка-Владика

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень