Понад 25 000 українців – за скасування «карантину вихідного дня»

Відповідна петиція вже набрала необхідну кількість підписів

Петиція щодо скасування в Україні «карантину вихідного дня» за кілька днів набрала потрібну кількість голосів для розгляду президентом.

З 10 листопада звернення під назвою «Ні карантину вихідного дня! Ні обмеженням в здійсненні підприємницької діяльності!», автором якого стала Катерина Сергіївна Єгорова, зібрало понад 28 тисяч підписів.

У тексті вказано, що громадськість, представники бізнесу та експерти ринку

висловлюють категоричний протест ініціативі введення «карантину вихідного дня» і вимагають скасувати дію такого виду карантину, а також заборони на здійснення підприємницької діяльності, як в цілому, так і з обмеженням часу.

Крім того, владу закликають «суворо дотримуватись Конституційних гарантій на підприємницьку діяльність, працю, соціальний захист та гарантій на відшкодування за рахунок держави чи органів місцевого самоврядування матеріальної та моральної шкоди, завданої незаконними рішеннями, діями чи бездіяльністю органів державної влади при прийнятті законодавчих та нормативних актів» і надалі – проводити консультації з громадськістю та представниками бізнесу щоразу та з усіх питань щодо формування та реалізації державної політики, зокрема «щодо встановлення карантину та запровадження протиепідемічних заходів, врахування органами виконавчої влади у своїй роботі пропозицій громадськості та бізнесу для розв’язання суспільно значущих проблем».

Ознайомитися з повним текстом можете ТУТ.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень