Понад 25 000 українців – за скасування «карантину вихідного дня»

Відповідна петиція вже набрала необхідну кількість підписів

Петиція щодо скасування в Україні «карантину вихідного дня» за кілька днів набрала потрібну кількість голосів для розгляду президентом.

З 10 листопада звернення під назвою «Ні карантину вихідного дня! Ні обмеженням в здійсненні підприємницької діяльності!», автором якого стала Катерина Сергіївна Єгорова, зібрало понад 28 тисяч підписів.

У тексті вказано, що громадськість, представники бізнесу та експерти ринку

висловлюють категоричний протест ініціативі введення «карантину вихідного дня» і вимагають скасувати дію такого виду карантину, а також заборони на здійснення підприємницької діяльності, як в цілому, так і з обмеженням часу.

Крім того, владу закликають «суворо дотримуватись Конституційних гарантій на підприємницьку діяльність, працю, соціальний захист та гарантій на відшкодування за рахунок держави чи органів місцевого самоврядування матеріальної та моральної шкоди, завданої незаконними рішеннями, діями чи бездіяльністю органів державної влади при прийнятті законодавчих та нормативних актів» і надалі – проводити консультації з громадськістю та представниками бізнесу щоразу та з усіх питань щодо формування та реалізації державної політики, зокрема «щодо встановлення карантину та запровадження протиепідемічних заходів, врахування органами виконавчої влади у своїй роботі пропозицій громадськості та бізнесу для розв’язання суспільно значущих проблем».

Ознайомитися з повним текстом можете ТУТ.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

Більше оголошень