Понад 2,5 тонни бурштину вилучили у старателів на Рівненщині

Від початку 2020 року

Фото ілюстративне

На Рівненщині більше немає системного незаконного видобутку бурштину, заявив днями голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

Втім, повідомлення про поодинокі такі випадки до поліції все одно надходять. Так, від початку року до правоохоронців надійшла 81 заява про незаконний видобуток «сонячного каміння» та 165 повідомлень про кримінальні правопорушення.  

У зловмисників вилучили 71 мотопомпу, 20 транспортних засобів, а також 2675 кг бурштину-сирцю, інформують в ОДА.

Фото ілюстративне

Щоб повністю припинити злочинну діяльність старателів, на території північних районів області представники Нацполіції та Нацгвардії спільно з керівниками РДА цілодобово контролюють місця ймовірного нелегального видобутку бурштину.

Крім того, допомогти зупинити екологічні та економічні злочини людей можуть і місцеві мешканці – людей, які знають про подібну діяльність, просять звертатися до поліції або на «гарячу лінію» обласної адміністрації (0 800 500 078) і повідомляти про факти незаконного видобутку.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли пенсійне посвідчення на прізвище Резімова

У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774

У Рівному загубилася собака Луна

У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925

У Рівному шукають власників загублених ключів

Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415

Більше оголошень