Понад 10 людей та без масок: на Рівненщині штрафують маршрутки

Перевірили понад чотири сотні траспортних засобів

Фото ілюстративне

Понад 40 порушень правил перевезення під час карантину зафіксували на Рівненщині.

З початку відновлення пасажирських перевезень в області перевірили 406 маршруток та склали 41 протокол про порушення карантинних вимог.

 

Втім, працівники поліції та трансінспекції продовжують контролювати дотримання карантинних вимог, – повідомив заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко.

Заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко

Найчастіше пасажири не дотримуються маскового режиму, а водії порушують заборону брати в салон не більше ніж 10 людей.

Між тим, він додав, що Рівненська облдержадміністрація не отримувала жодних звернень щодо скасовування маршрутів через неприбутковість. За його словами, були лише поодинокі запити з приводу скорочення кількості рейсів.

До речі, в області вже діє програма перевезення пільговиків.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень