Помилку роблять 98% водіїв: який «поворотник» потрібно вмикати, коли заїжджаєте на кільце

Зважайте на ситуацію і будьте уважні за кермом

Поворотник перед в’їздом на кільце вмикати не потрібно.

За правилами дорожнього руху, круговий рух — це не поворот, а об’їзд центрального острівця, тому показник повороту перед заїздом не потрібен.

Хоча вмикати правий поворотник перед кільцем не заборонено і це не створить аварійної ситуації, офіційно це не передбачено.

Показники повороту обов’язкові під час перестроювання в іншу смугу на кільці, щоб показати свій намір іншим водіям. Також обов’язково вмикати правий поворотник при виїзді з кільця, щоб попередити інших учасників руху.

Попри це, 98% водіїв помиляються і вмикають поворотник перед в’їздом на кільце, що не відповідає правилам.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень