Померлих від грибної юшки братика й сестричку поховали в один день

Медики борються за життя ще двох діток

Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

Від сильного отруєння грибною юшкою на Чернігівщині померли 8-місячний Віктор та 5-річна Аліна Алексеєнки.

Їх сьогодні поховали. За життя їхніх ще одних брата та сестри лікарі борються у столичному Охматдиті. Вони й досі у тяжкому стані в реанімації, повідомляє ТСН.

Вагітна мати дітей, яка спочатку почувалася добре, нині теж у реанімації. Вона отруїлася разом з чотирма дітьми, яких минулого тижня нагодувала юшкою з весняних грибів.

Симптоми отруєння, кволість та блювання спершу проявилися у немовляти, потім уночі почало судомити його сестричку. Іще двом дітям стало зле на ранок.

Загалом у родині п’ятеро дітей. Найстаршого хлопчика, який живе з бабусею і грибної юшки не їв, соцслужби тимчасово вилучили із сім’ї. Родина перебуває на обліку в соцслужбі.

У поліції відкрили кримінальне провадження за фактом злісного невиконання батьківських обов’язків.

Лікарі наголошують, що гриби дітям не можна давати.

Гриби дуже важкі на шлунок, це по-перше, по-друге, багато ж грибів дійсно умовно їстівні і їх треба добре знати, щоб правильно збирати, обробляти і правильно готувати, – каже завідувачка відділення анестезіології і інтенсивної терапії Чернігівської обласні лікарні Ольга Балан.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень