«Вона була така молода»: померла учасниця проєкту «МастерШеф. Професіонали» (ФОТО)

У червні дівчина перенесла COVID. Їй було лише 30

Померла учасниця третього сезону кулінарного шоу МастерШеф. Професіонали Стелла Клименко. Їй було всього 30 років.

Стало відомо, що причиною смерті стала раптова зупинка серця. Дівчина перебувала в Єгипті. Про це повідомила її подруга і блогер Лера Корф, яка спростувала інформацію про те, що Стелла померла від коронавірусу.

Вона зазначила, що сім'я Стелли потребує фінансової допомоги для репатріації тіла в Україну.

Це не Covid. У Стелли зупинка серця, в її юному віці. Це те, що вибиває мене з колії.

 

Я не можу уявити собі, як це сталося. Стелла була у відпустці. І померла вона в Єгипті.

 

Вона повинна була повернутися додому, і ось буквально вчора вона мала повернутися, — повідомила Корф в Instagram.

Інформацію про те, що Стелла померла від зупинки серця, також підтвердив її родич Ярослав Вепрев.

13.09.21 — в реанімації зупинилося серце нашої улюбленої Стелли.

 

Це жахливо і несподівано для всіх нас, — написав він у публікації на Facebook.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень