Не врятували: відомий український артист і виконавець Степан Гіга помер у Львові

Останні тижні він перебував у лікарні

Легендарний Степан Гіга помер. Це сталося сьогодні у Львові. Перед цим артист довгий час хворів, але залишалася надія на порятунок.

8 грудня блогер Богдан Беспалов у коментарі Oboz.ua повідомив, що  Степан Гіга отримав важкі ускладнення вірусної хвороби, які загострилися через цукровий діабет.

- Він потрапив у лікарню через хворобу (умовно кажучи, вірусна застуда), але вона дала значні ускладнення через цукровий діабет співака.

 

Лікарям довелося ампутувати ногу, аби врятувати життя артисту. Наразі його стан дуже складний. Деталі не розголошую, адже боротьба за його життя триває, – сказав тоді Богдан Беспалов.

Проте, дива не сталося. Сьогодні, 12 грудня, стало відомо, що у віці 66 років Степан Гіга помер у Львові.

Про це ZAXID.NET повідомили власні джерела.

Співак відійшов у реанімаційному відділенні Першого ТМО Львова.

 

Відомо, що з 19 листопада він перебував у тяжкому стані, а нещодавно йому ампутували ногу.

Смерть Артиста підтверджують і його друзі та колеги на Рівненщині.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Анна Карпець

Анна Карпець

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія 

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Більше оголошень