Помер відомий бодибілдер, який представляв бренд Арнольда Шварценеггера (ФОТО)

Його тіло вражало мільйони — але серце не витримало

Відомий індійський бодибілдер і актор Варіндер Сінгх Гхуман помер у віці 42 років після серцевого нападу.

За повідомленнями родини, Варіндер перебував у лікарні міста Амрітсар, де йому робили операцію на плечі, повідомляє The Sun.

Раптово у нього зупинилося серце.

Гхуман був легендою у світі бодибілдингу — він виграв титул «Містер Індія» у 2009 році, став другим на конкурсі «Містер Азія» та був першим індійцем, який отримав професійну картку IFBB.

Його також знали як першого у світі вегетаріанського бодибілдера, а у 2013 році Арнольд Шварценеггер обрав його обличчям свого бренду в Азії.

Окрім спорту, Варіндер грав у фільмах «Тигр 3», «Марджааваан» і «Кабадді знову», а також володів власним спортзалом.

Колеги та шанувальники називали його «індійським Геркулесом» і справжнім прикладом сили та самодисципліни.

Соцмережі заполонили повідомлення зі словами співчуття:

Він був ідеалом для молоді. Дуже сумна новина. Спочивай з миром.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Олена Швидка

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Більше оголошень