Помер рівненський поет та письменник Олександр Берестяний

Прощання відбудеться завтра о 12.00

Сьогодні після важкої хвороби помер поет, журналіст, громадський діяч Олександр Берестяний, повідомили у Рівненській обласній спілці письменників.

Олександр Берестяний народився 11 серпня 1954 року в м. Охотськ, Хабаровського краю. Дитинство та шкільні роки провів у місті Житомир.

 

Закінчивши Український інститут інженерів водного господарства в місті Рівне, працював у будівельно-монтажному управлінні №26, був начальником Центру громадських зв’язків УМВС України в Рівненській області, прессекретарем Рівненської обласної ради, вів на місцевому 10 телеканалі дві авторські телепрограми, активно друкувався у ЗМІ.

Олександр Берестяний - автор поетичних збірок, кількох десятків авторських пісень, поем, учасник колективних збірників.

Прощання з Олександром Берестяним відбудеться завтра о 12.00 (вул. Шухевича, 6).

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Олеся Шевчук

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень