Помер після звільнення: орки три дні катували українського письменника і журналіста

В його будинку знайшли пам’ятні фото з українськими захисниками, членський квиток НСПУ та інші «докази фашизму»

Капітан 1 рангу, письменник і журналіст Євген Баль помер після триденного катування рашистськими орками. Письменник не дожив 6 днів до 79-річчя.

Про це повідомив представник Національної спілки письменників України Павло Кущ.

Публіцист, письменник, автор книг «Меридіани штурмана Барка», «Фарватер не відомий», «Хроніки пса Филимона» жив у селищі Мелекіне, що поблизу Маріуполя. Євген Баль більше 30 років служив на підводних човнах Північного та Тихоокеанського флотів, не раз ходив в автономні плавання.

З 2014 року письменник активно волонтерив в Приазов’ї, часто зустрічався з морпіхами, прикордонниками та іншими захисниками України. За період російсько-української війни він написав багато художніх творів та журналістських матеріалів про гібридну війну.

До письменника додому загарбники прийшли 18 березня. Під час обшуку в його будинку знайшли пам’ятні фото з українськими захисниками, членський квиток НСПУ та інші «докази фашизму». Три дні над ним жорстоко знущалися.

- Він підтвердив, що його добряче побили за ці три дні і є важкі ушкодження, але запевнив, що обов’язково одужає, — пригадує Павло Кущ.

Офіцера окупанти відпустили 21 березня зі словами «нє воюєм с вєтєранамі флота СССР». Але він не зумів оговтатися після нелюдських знущань — його серце зупинилося.

Джерело: Armyinform

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Дума Марія

Дума Марія

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень