Помер перший президент України, уродженець Рівненщини Леонід Кравчук

На 89 році життя

В Україні на 89 році життя помер перший президент України Леонід Кравчук.

Він обіймав посаду голови держави у 1991-1994 роках.

Інформацію підтвердила Ірина Геращенко у своєму телеграм-каналі.

Леонід Макарович довго хворів.

З життя він пішов 10 травня о 17:00 за київським часом.

В кінці червня стало відомо, що Кравчук переніс операцію на серці. Тоді стан його здоров'я не коментували. А вже наприкінці липня повідомлялось, що Кравчук після операції на серці уже місяць перебуває у реанімації.

1 грудня 1991 року Леонід Кравчук на перших президентських виборах в незалежній Україні набрав 61,6% голосів та обійняв пост глави держави.

Саме Леонід Макарович  8 грудня тогож року з тодішнім президентом рф Борисом Єльциним і представником верховної ради Білорусі Станіславом Шушкевичем підписав угоду про припинення існування СРСР.

До слова, Шушкевич помер рівно тиждень тому.

У 2020 році Кравчук став представником України у Тристоронній контактній групі щодо війни на Донбасі.

Народився Кравчук у селі Великий Житин, що біля Рівного. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень