

Аж влаштували виставку
1 травня на головній площі міста Здолбунова відбулася виставка-презентація сучасної аварійно-рятувальної техніки та обладнання служб цивільного захисту області та району. Про це повідомляє прес-служба ДСНС Рівненщини.
На початку заходу голова Здолбуніської РДА Сергій Кондрачук передав пожежно-рятувальний інвентар та спеціалізоване обладнання здолбунівським рятувальникам. Усі ці речі привезли з Польщі.
Річ у тім, що Здолбунівська РДА стала переможцем міжнародного конкурсу проектів розвитку, мова йде про грантовий конкурс Фонду міжнародної солідарності (місто Варшава).
Рятувальники Здолбунівщини отримали двадцять сучасних пожежних касок, двадцять комплектів спеціального одягу, двадцять пар взуття, а також потужний квадрокоптер останніх моделей, два дизельгенератори, дві бензопили і чотири ліхтарі.
Радіо Трек: НОВИНИ
Якщо у вас досі висять магніти на холодильнику, заберіть їх. Назвали причину, чому так робити не варто
Поранений Луценко сказав на «Прямому», що ми залишили Бахмут: його цитують росЗМІ (ВІДЕО)
Частину України поливатимуть дощі: Кому варто чекати опадів?
Про це знають не всі: чим підгодувати капусту, щоб качани виросли величезними
На українців чекає новий курс долара: до чого готуватися в червні
У Рівному знайдено документи видані, на ім'я Ігор Крук. Якщо шукаєте документи - телефонуйте
На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте
У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати: