Поляки відмовляються возити гуманітарку в Україну через хабарі на митниці (ФОТО)

Львівська митниця відреагувала

Про конкретний випадок в пункті пропуску Будомєж-Грушів розповів польський волонтер Бартек Алексінські:

Повне дно. Перетинаємо кордон у Будомежі. Якийсь сучий син у формі чіплявся за нібито відсутні документи, поки не отримав 10 чортових доларів. Юда продав Христа за 30 срібняків. І цей мудак в уніформі продав всю віру в те, що ми робимо, за 10 доларів. Я і мої товариші вирішили завершити нашу місію в Україні.

Варто зауважити, що польський активіст до цього випадку 12 діб поспіль займався гумдопомогою для України, також зауважив:

До цього випадку ставлення українських прикордонників давало нам крила та відчуття солідарності з кожним громадянином цієї країни, незалежно від того, чи був він у формі, чи тримав на руках дитину.

 

Пізніше Алексінські додав, що все ж готовий продовжувати свою гуманітарну місію:

Бартек Алексінські. Фото з Facebook-сторінки

Справою зайнялися серйозні гості. Схоже, замість вікна з ручкою всередині митник деякий час буде перебувати у місці, де двері відкриваються з одного боку. Усе свідчить про те, що він уже сьогодні закінчив роботу та змінив місце проживання. Якби була можливість продовжити місію, ми готові боротися з понеділка. Але чи буде так – покаже час.

У Львівській митниці підкреслюють:

Якщо є такі факти, потрібно телефонувати на нашу гарячу лінію.

 

За матеріалом УНІАН

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень