Поляк зробив із квартири мурашник у 25 спалень і отримує величезні прибутки (ФОТО)

У таких кімнатах можна лише стояти, або лежати

Поляк вирішив зробити зі своєї квартири комунальну оселю з 25 спальнями. Причому приміщення виявилися настільки маленькими, що знаходитись у них можна лише сидячи на підлозі або лежачи на ліжку.

Кадри публікує Polish Connection.

Йдеться про заповзятливого мешканця міста Вроцлава, який заробляє, здаючи кімнати площею 3×2 метри. До того ж просить за них він 320 доларів на місяць, тоді як кімната нормального розміру в середньому коштує у місті 500 доларів.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень