Польські школярі співали народних українських пісень у Рівному

Та декламували вірші

Група польських школярів на чолі з директором та вчителями приїхали до Рівного в рамках Договору про міжнародну співпрацю між польською гімназією та Рівненською спеціалізованою школою «Центр Надії», програми обміну учнями та вчителями закладів, а також з метою участі делегації у заходах з нагоди відзначення Дня Європи у Рівному.

Зустріч розпочалася виконанням польськими школярами українських народних пісень та декламуванням вірша українською мовою. Директори обох шкіл розповіли про чудову співпрацю, перспективи обмінів делегаціями. 

Освітянська делегація перебуватиме у Рівному з 15.05.2017 по 21.05.2017 року. Програма перебування містить ознайомлення учнів та вчителів гімназії з історією, культурою та традиціями нашого міста та  України,  спільні заняття-проекти у школі, майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень