

Заробітчани намагалися перетнути кордон з Чехією, уникнувши двотижневого карантину
За повідомленням Прикордонної служби Польщі,
27 травня прикордонники, що патрулюють «зелений кордон» у Волі Соколовській, зупинили чотири автобуси, які прямували до Чехії.
Водії хотіли перетнути кордон без прикордонного та санітарного контролю.
Повідомляється, що в автобусах з чеськими і польськими реєстраційними номерами перебувало 33 громадяни України у віці від 20 до 60 років та два громадянина Чехії.
Польські прикордонники під час перевірки з’ясували, що українці легально прибули до Польщі 25 і 27 травня і, згідно з правилами, повинні були перебувати на карантині.
За даними польських прикордонників,
українцям анульовано польські національні візи з правом роботи для іноземців і видано кожному з них рішення, на підставі якого вони повинні залишити Польщу.
Також їм тимчасово заборонений в’їзд на територію Польщі та інших держав шенгенської угоди.
Радіо Трек: НОВИНИ
Які банани в магазині треба обходити стороною: це знає не кожен
Ніяка не Каменських: від якого прізвища відмовилася співачка багато років тому
Остання цифра в даті вашого народження розповість, що на вас чекає до кінця 2025 року
Фінансове процвітання – Тельцям, досягнення мети – Левам: гороскоп на 30 березня.
Спроба провалилася: українців повернули з польського кордону через негаразди в документах
Паніка в Польщі: нікому буде збирати врожай полуниці через відсутність українських заробітчан (ФОТО)
П'ять незабутніх автомобілів комуністичної Польщі (ФОТО)
Не роздумуючи, побіг: вчинок українця у Польщі вразив місцевих жителів (ФОТО)
«Пропадає врожай!?»: Польща почала видавати українцям робочі візи – поштою (ФОТО)
Перші 200 до Вроцлава: Польща готує чартери для українських заробітчан (ФОТО)
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774
У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415