«Політичних схем багато, але важливий результат», – Віталій Коваль про «Велике будівництво»

Розвіяв звинувачення

Голова облдержадміністрації Рівненщини Віталій Коваль прокоментував зауваження від користувачів соцмереж щодо президентської програми «Велике будівництво».

Мовляв, теперішня влада хоче присвоїти собі заслуги попередників, адже будівництво та реконструкція об’єктів розпочали ще за часів Петра Порошенка.

Найважливішим є завершення усіх робіт, каже Віталій Коваль. Адже зазвичай усі проєкти після зміни влади просто заморожували:

Фактично на баласнсі ОДА є старі забуті довгобуди.

Їх розпочали ще у 2008-2010 роках.

Загалом їх понад 170. 

 

Це стара як світ схема освоєння коштів.

 

 

Об'єкт розпочинали, він ставав довгобудом, а тим часом зацікавлені особи освоювали фінансування.

Очільник Рівненської ОДА Віталій Коваль

Тож керівництво області за підтримки президента Зеленського докладають усіх зусиль, аби вже з 1 вересня діти пішли у нові дитячі садки та школи, а спортсмени займалися у комфортних умовах.

Нагадаємо, завдяки програмі «Велике будівництво» на Рівненщині з’являться 5 шкіл, 5 дитсадків та 5 стадіонів. Також до кінця року планують збудувати понад 70 км доріг та реконструювати приймальні відділення в опорних лікарнях.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень