Поліція повідомила про посилені заходи безпеки у храмах Рівненщини на Великдень

Правоохоронці просять громадян поводитися толерантно

На Великодні свята правопорядок на Рівненщині забезпечуватимуть понад півтисячі поліцейських.

На охорону публічної безпеки та порядку 15-16 квітня біля 795 культових споруд на Рівненщині буде залучено 530 працівників поліції в складі піших патрулів та пересувних мобільних груп.

Великодні богослужіння у ніч із 15 на 16 квітня відбудуться у 647 населених пунктах області.

Правоохоронці звертаються до громадян із проханням з розумінням поставитися до посилених заходів безпеки, бути пильними та повідомляти на оперативні лінії «102» або «101» про підозрілих осіб, підозрілі предмети та можливі провокації, а також поводитись толерантно та не порушувати публічний порядок.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень