Поліція повернула матері дитину-утікача

На пошуки малолітнього втікача задіяли весь особовий склад Дубенської поліції

Менш ніж за добу цілим та неушкодженим напередодні правоохоронці розшукали 11-річного дубенчанина. Мати повідомила про його зникнення 29 серпня, хоча сина не було вдома вже чотири дні.

Як пояснила заявниця, розлучення із чоловіком болісно сприйняв їхній син, тому вже неодноразово втікав із дому, але щоразу повертався.

У Дубенському відділі поліції на розшук дитини був орієнтований весь особовий склад. Малолітнього дубенчанина знайшли у зоні відпочинку поблизу центра міста.

Працівники ювенальної служби провели профілактичну бесіду із втікачем, а от його мати за невиконання обов'язків щодо виховання дитини буде пригнута до адміністративної відповідальності за статтею 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення, повідомляє відділ комунікації поліції Рівненській області

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень