Поліція повернула батькам трьох загублених дітей

Напередодні, близько 6-ї ранку, патрульні знайшли на вулиці Ювілейній 5-ти річну дитину, яка гуляла без нагляду дорослих. Хлопчика повернули батькам за місцем проживання.

А вже за годину патрульні відшукали за орієнтуванням та доставили додому іншу дитину, 7-ми років, якого розшукувала мама через службу 102. Хлопчик пішов гуляти і не поставив до відома своїх батьків.

Близько 8-ї ранку на вулиці Дворецькій патрульні побачили 4-річного хлопчика, який теж заблукав і шукав свій дім. Інспектори супроводили дитину додому та передали матері. З батьками всіх дітей патрульні провели виховні бесіди.

Повідомляє патрульна поліція Рівного

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли пенсійне посвідчення на прізвище Резімова

У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774

У Рівному загубилася собака Луна

У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925

У Рівному шукають власників загублених ключів

Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415

Більше оголошень