Поліція оприлюднила відео з місця смертельної ДТП на Дубенщині (ВІДЕО)

Унаслідок автопригоди водійка загинула на місці події

Як ми повідомляли, сьогодні вдень у селі Панталія Дубенського району сталася смертельна ДТП.

Водій автомобіля «Peugeot», 40-річна жителька селища Теофіполь Хмельницької області, з невідомих поки причин, не впоралася із керуванням, збила спочатку металеву конструкцію білборду, потім дерево та злетіла в кювет із подальшим перекиданням транспортного засобу.

Жінка від отриманих травм загинула на місці пригоди. У салоні автомобіля вона перебувала сама. Її тіло із пошкодженого авто діставали рятувальники.

Правоохоронці за цим фактом відкрили кримінальне провадження.

Ось як коментує ДТП речник Нацполіції Рівненщини Антон Крук.

 

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень