Поліція оприлюднила деталі вбивства адвоката на Дубенщині (4 ФОТО)

Офіційна версія правоохоронців

Вчора, 1 квітня, до поліції близько 20-ї години надійшло повідомлення зі станції швидкої медичної допомоги Дубна, що у приватному будинку на вулиці Жуковського поранено чоловіка.
 

Поліцейські, які виїхали за викликом, виявили на місці події мертвою 43-річну жінку. Її 55-річного чоловіка з вогнепальними пораненнями госпіталізували до лікарні. Наразі стан чоловіка тяжкий.
У ході проведення огляду місця події поліцейські вилучили гільзи від пістолета. Основною версією правоохоронців є особисті неприязні відносини в сім’ї.
 

За цим  фактом розпочато досудове розслідування за попередньою правовою кваліфікацією частини 1 статті 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство). Поліцейські проводять додаткові слідчі дії та розшукові заходи щодо встановлення зловмисника.

Уже сьогодні видання erve.ua оприлюднило повідомлення, у якому також йдеться, що Віту Шаблій міг убити син В’ячевлава Чайки від першого шлюбу. За даними видання ймовірною причиною конфлікту стало майно, через яке триває суд. Підозрюваного поки не затримали. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень