Поліцейський застрелився одразу після ДТП. Самогубство чи вбивство?

На місці події

Моторошний інцидент стався на Київщині, повідомляє УНН. 

Подія сталася вночі 5 травня на автодорозі "Київ-Харків". Співробітник поліції на власному автомобілі прямував до одного з сіл у Бориспільському районі.

 

За попередньою інформацією, неподалік села Іванків він обігнав інший автомобіль та, не впоравшись з керуванням, влетів у відбійник.


Після чого зупинився та вийшов з авто для того, аби перевірити, чи все гаразд.

За попередньою інформацією, ніхто у ДТП не постраждав.

З автомобіля, що його обігнав поліцейський, вийшли невстановлені особи.


Після спілкування з ними правоохоронець вистрілив собі в рот з травматичного пістолета.

Внаслідок отриманих травм поліцейський помер на місці. Нині поліція перевіряє, чи дійсно це було самогубство.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень