Поліцейські знайшли собаку Кіру у Рівному. Шукають власника (ФОТО)

Пес у патрульній поліції

На вулиці Костромській у Рівному поліцейські знайшли вівчарку. Про це повідомила речниця патрульної поліції області Оксана Юрченко.

Відомо, що собаку звати Кіра. Вівчарка.

 

Інших даних на ошийнику собаки не було.

[media=217674][media=217675]

Кіра чекає свого власника на вулиці Степана Бандери, 14 а.

Станом на 17-00 годину 17 лютого стало відомо, що власник знайшовся і забрав собаку.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Більше оголошень