Поліцейські розшукують винуватця смертельної ДТП. Тіло постраждалого знайшли місцеві (ФОТО)

На узбіччі дороги в селі Весняне Корецького району 25 вересня близько п’ятої ранку місцеві жителі виявили тіло невідомого чоловіка.

Слідчо-оперативна група встановила, що це тіло 48-річного місцевого жителя і, найімовірніше, невідоме авто ще й деякий час тягло чоловіка по асфальту, повідомляє відділ комунікації обласної Нацполіції:

- В ході огляду слідчі зафіксували сліди волочіння та сліди бурого кольору на асфальтному покритті, зовні схожі на кров.

 

Правоохоронці встановлюють особу водія та транспортний засіб, який скоїв ДТП, та звертаються до громадян, які стали свідками цієї дорожньо-транспортної пригоди, повідомляти на спецлінію «102».

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень