Поліцейські Рівненщини пояснили громаді, що легалізовувати бурштин має влада

Мешканці Заріченського району вимагали в поліції не перешкоджати видобувати їм сонячне каміння

Близько 200 жителів села Борове, Зарічненського району, прийшли сьогодні до місцевого відділу поліції з вимогою, аби поліцейські не перешкоджали їм вільно видобувати бурштин-сирець на території району. Про це ми писали тут: 

Акцію бурштинокопачів у Зарічненському районі у поліції називають мирною (ФОТО)

Правоохоронці наголосили, що вони лише здійснюють охорону громадського порядку та безпеки. 

З мітингувальниками зустрілися керівник Зарічненського відділу поліції Сергій Кір’янов та заступник начальника ГУНП в Рівненській області Валерій Самчук.

Близько 17 години учасники протесту розійшлися. Порушень громадського порядку та публічної безпеки не було.
Правоохоронці вкотре роз’яснили громаді, що легалізація видобутку бурштину-сирцю повинна відбутися на законодавчому рівні.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія 

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Більше оголошень