Поліція оголошує про підозри чоловікам, які після отримання повісток не приходять до військкоматів

На Рівненщині справа дійшла до стрілянини, а на Житомирщині за останні дні одразу декілька ухилянтів постали перед законом

На Житомирщині двом жителям області слідчі оголосили про підозри в ухиленні від призову.

Як повідомляє Нацполіція Житомирської області, 30-річному жителю  м. Бердичів на початку грудня минулого року було вручено повістку про необхідність прибути до військкомату. Однак, у призначений час він не з’явився, не маючи на те поважних причин.

А 40-річний військовозобов’язаний ще у червні пройшов відповідну лікарську комісію та був визнаний придатним для служби, однак до військкомату так і не дійшов.

Слідчі Бердичівського районного відділу поліції Житомирщини встановили відсутність підстав на відстрочку від військової служби та зібрали інші докази, відтак оголосили обом фігурантам про підозри за ст. 336 (Ухилення від призову на військову службу під час мобілізації) ККУ.

Досудове розслідування триває. Процесуальне керівництво здійснює Бердичівська окружна прокуратура.

Напав з косою на візитерів з військкомату 

Водночас, як виявилось, з’явились випадки, коли конфлікти між родинами військовозобов’язаних та представниками військкоматів доходять навіть до стрілянини.

Про таке йдеться у вироку Гощанського районного суду Рівненської області від 19 січня цього року. Цим судом було засуджено до трьох років умовного терміну місцевого мешканця, який напав з косою на представників військкомату.

Про це ми писали тут.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень