Ліки пільговиків обійшлися у понад 4 мільйони

Значну частину коштів також витратили для дітей, хворих на муковісцидоз, фенілкетонурію

Торік управління охорони здоров`я Рівного витратило понад 4,5 мільйони гривень на забезпечення ліками пільговиків.

Про це розповіла начальник відомства Вікторія Покоєвчук. Вона зауважила, що майже мільйон гривень було спрямовано на лікувальні препарати для хворих на цукровий діабет:

- Хочу сказати, що в порівнянні з іншими обласними центрами значно краща ситуація по пільговому забезпеченню. У нас по хворим із трансплантованими органами, по хворих із цукровим діабетом, на жаль, ми не можемо 100% забезпечити, але 926 тисяч гривень, які цього року пішли на таблетовані цукрознижувальні препарати, суттєво зменшили соціальне напруження серед цієї категорії хворих.

Додамо, що, окрім цього, значну частину коштів було витрачено для дітей, які хворі на муковісцидоз, фенілкетонурію та інші рідкісні захворювання. Допомога надавалася як ліками, так і грошима на закупівлю медикаментів, – повідомила головний медик Рівного.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень