Ліки пільговиків обійшлися у понад 4 мільйони

Значну частину коштів також витратили для дітей, хворих на муковісцидоз, фенілкетонурію

Торік управління охорони здоров`я Рівного витратило понад 4,5 мільйони гривень на забезпечення ліками пільговиків.

Про це розповіла начальник відомства Вікторія Покоєвчук. Вона зауважила, що майже мільйон гривень було спрямовано на лікувальні препарати для хворих на цукровий діабет:

- Хочу сказати, що в порівнянні з іншими обласними центрами значно краща ситуація по пільговому забезпеченню. У нас по хворим із трансплантованими органами, по хворих із цукровим діабетом, на жаль, ми не можемо 100% забезпечити, але 926 тисяч гривень, які цього року пішли на таблетовані цукрознижувальні препарати, суттєво зменшили соціальне напруження серед цієї категорії хворих.

Додамо, що, окрім цього, значну частину коштів було витрачено для дітей, які хворі на муковісцидоз, фенілкетонурію та інші рідкісні захворювання. Допомога надавалася як ліками, так і грошима на закупівлю медикаментів, – повідомила головний медик Рівного.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень