Подивіться на свої ноги: лікарі назвали ознаки підвищеного цукру і діабету

Стопи можуть сигналізувати про підвищення рівня цукру в крові та розвиток діабету 2 типу. Це порушення викликають гіперглікемію, симптоми якої можуть проявлятися саме на ступнях людини.

Лікарі розповіли, які саме симптоми можуть говорити про підвищення рівня цукру і діабет.

Про це повідомляє Радіо ТРЕК з посиланням на Medicforum.

При розвитку діабету 2 типу з'являється порушення вироблення інсуліну – гормону, який регулює рівень цукру в крові. І часто перші прояви з'являються на ногах.

Особливо яскраво ці симптоми виражені при діабетичній невропатії.

Як розповіли фахівці Центру з контролю і профілактики захворювань, ушкодження периферичних нервів є частим типом ушкодження саме у людей з діабетом і починається воно зі стоп.

Виразки на ногах, інфекції, біль у кістках і суглобах – це ймовірні ознаки, - відзначають фахівці.

Ще одною специфічною ознакою проблем зі стопами може стати втрата чутливості. При високому рівні цукру в крові та діабеті людина може не помітити тиску або травм, що викликають пухирі та інші ураження шкіри з високим ризиком інфікування, а також поява виразок, що погано загоюються.

Дуже важливо при виявленні будь-яких симптомів діабету 2 типу або підвищеного рівня цукру в крові, як можна швидше звернутися за консультацією до фахівця.

Своєчасна терапія знижує ризик виникнення інших проблем зі здоров'ям.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень