Почесні громадяни міста - як їх нагороджували (ФОТО)

А також вручали відзнаки «За заслуги перед містом»

Міський голова Рівного Володимир Хомко нагородив рівнян, яким присвоїли звання «Почесний громадянин міста» та відзнаки «За заслуги перед містом». Захід відбувся в міському будинку культури.

Так вирішили зробити для зручності рівнян, щоб вони не стояли під палючим сонцем.

Список затвердила ще сесія Рівнеради.

Присвоїли звання «Почесний громадянин міста Рівного» (посмертно) Василю Червонію.

Відзнаку «За заслуги перед містом» першого ступеня вирішили вручити видатному рівненському спортсменові-плавцю Михайлові Романчуку.

Нагадаємо, цього року на чемпіонаті Європи у Глазго Михайло Романчук двічі став першим – на дистанціях 400 і 800 метрів, а також другим у запливі на 1500 метрів.

Крім цих двох відомих рівнян у списку нагороджених є учасник АТО Олександр Андріяшев, удостоєний відзнаки «За заслуги перед містом»  першого ступеня посмертно.   

Відзнаки «За заслуги перед містом» першого ступеня  вирішили вручити також керівнику етнокультурного центру ПДМ Віктору Ковальчуку та благодійниці меценату Надії Косміаді, яка передала обласному музею колекцію картин свого батька, художника Георгія Косміаді.

Серед нагороджених є  й заступниця начальника міського управління освіти Катерина Сичик, директор школи олімпійського резерву Сергій Шемосюк (їх удостоєно відзнак «За заслуги перед містом» другого ступеня).

Повний текст рішення міської ради читайте за посиланням.

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень