Поблизу Рівного впав метеорит (ВІДЕО)

І спричинив чималий вибух

Неподалік Рівного сьогодні близько шостої вечора впав метеорит. Вибух на відео зафіксувала наша прибиральниця, яка готувала офіс до робочого тижня. Надіслати відеозапис їй вдалося лише зараз.

З власних перевірених (і не дуже) джерел ми дізналися, що внаслідок вибуху ніхто не постраждав.

Кратер і сам метеорит прибрали спецслужби, повідомляють мешканці сіл, розташованих неподалік. Кажуть, допомагали спецслужбам під час приховування наслідків падіння чим могли, адже вибух від зіткнення об'єкта з поверхнею землі пошкодив їхні паї.

Що саме приземлилося, та чи був це уламок китайської космічної станції Тянгун-1, наразі невідомо.

Нагадаємо, що ККС Тянгун-1 нині повільно падає на землю. Де саме вона приземлиться – невідомо, однак науковці не певні, що всі уламки згорять в атмосфері. Падіння очікується цієї ночі на території від Нової Зеландії до США, пише УНІАН.

З 1 квітня!

Стеж за нашими новинами у  Telegram

Влад Пєрязєв Радіо Трек

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень