По Рівному від Зе-команди йде… Олександр Ковальчук (3 ФОТО)

Озвучені всі кандидати від «Слуги народу» по Рівненщині

Олександр Ковальчук -- зліва, Сергій Гемберг -- справа

Олександр Ковальчук відомий громадський активіст Рівного. Він є головою правління Платформи взаємодій «Простір»

Однак, зараз більш важливим є те, що він повідомив у себе на ФБ-сторінці буквально в останні години п’ятниці, 21 червня.

Подаємо сам текст без змін:[media=148162]

Вже офіційно, вже можна казати. Так, я балотуюсь у народні депутати від міста Рівне (виборчий округ №152) від партії «Слуга народу».Час брати відповідальність на себе, заради змін на краще.

Саме тому я вирішив йти до Верховної ради від громади Рівного. Від міста, де я створив сім'ю, де народились мої діти, де поряд справжні друзі, де я відбуваюсь професійно в роботі, і громадському секторі.

В кінці травня, я зареєструвався на сайті партії «Слуга народу», надіслав свою програму та біографію, записав відеозвернення, + прагнення і досягнення, і все що потрібно було на вимоги команди Зе...

[media=148160]Вразив такий інноваційний і скрупульозний формат відбору кандидатів. Несподіванно якось. А далі все було зверх-серйозно.

Охочих стати «Слугою народу» від Рівного було чимало, кращих обирала спеціальна комісія з Києва, Рівного та Рівненської області.

Промоніторили весь життєвий шлях в Україні і за кордоном. Випитували дрібниці, говорили про глобальне... Але я таки довів, що маю чисту історію, люблю своє місто, і знаю як захищати інтереси рівнян у парламенті. Сповідую цінності – яких вчили батьки, і яких я вчу своїх дітей.

[media=148163]І от сьогодні, партія «Слуга народу» офіційно оголосила, про те що в ЦВК передали мої дані, для реєстрації кандидатом від Рівного.

Що далі? Чекаємо офіційної реєстрації – а тоді вже всі коментарі та інформація, як кожен може долучитися до волонтерської команди змін. Адже тільки спільними зусиллями ми переможемо! Очистимось від старої системи і корозії влади! В кожному куточку нашої країни. В нашому місті.

Я точно знаю – ми зробимо їх ще раз! Ми зробимо їх у Рівному! Остаточно і безповоротно!

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Максим Розенко

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень