Пляшки із склозаводу на Рівненщині використовують у понад 15 країнах світу

Чим особливий цей завод

Один з кращих склозаводів в Україні працює у Костополі на Рівненщині.

За рік підприємство виробляє понад 450 млн скловиробів. Йдеться про харчові, медичні та парфумерні пляшки, які продають не лише в Україні,  а й у понад 15 країнах світу, повідомив голова Рівненської ОДА (ОВА) Віталій Коваль.

Важливо, що з початку повномасштабної війни підприємство допомагає військовим. Зокрема, вони закупили допомоги на суму понад $2 млн, підтримують програми протезування та реабілітації постраждалих від війни й працюють над підвищенням інклюзивності робочих місць.

Крім того, попри війну, завод продовжує розвиватися.

Наступного року там планують запустити нову піч, яка на 30% збільшить потужність виробництва і на 25% зменшить енергоспоживання. А нещодавно на території заводу встановили першу в Європі систему промислового спалювання пропан-бутану і першу в Україні сонячну електростанцію на склозаводі.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень