Платите більше – отримуєте несвіже: як вас дурять у супермаркетах

Не ризикуйте своїм здоровʼям

Продукти в магазині можуть продавати протерміновані. Як же цього уникнути?

Розповідаємо, як швидко обрати свіжі продукти. Ми поділимося деякими лайфхаками при виборі товарів.

Основні правила безпечних покупок

Щоб уникнути придбання неякісних продуктів, варто звертати особливу увагу на умови зберігання товарів. Найсвіжіші продукти зазвичай розташовані в глибині полиць, тоді як товари з найкоротшим терміном придатності виставляють на передній план. Наприклад, свіжі молочні вироби ставлять назад, хліб вниз, мʼясо кладуть в холодильники.

Особливо важливо ретельно перевіряти дати придатності таких продуктів:

  • Хліб та хлібобулочні вироби.
  • Молочна продукція.
  • М'ясо та м'ясні вироби.
  • Риба та морепродукти.

Як цього уникнути

  • Завжди перевіряйте дату виробництва та термін придатності перед покупкою. 
  • Беріть товари з глибини полиці – там зазвичай лежать найсвіжіші продукти. 
  • Звертайте увагу на зовнішній вигляд упаковки – пошкодження може свідчити про неправильне зберігання. 
  • При найменших сумнівах відмовляйтеся від покупки – здоров'я дорожче за економію.

Джерело: Telegraf

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Олена Швидка

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень