«Північний потік-2» - фсьо: оператор збанкрутів

Можуть тепер «подякувати» Путіну

Оператор «Північного потоку-2» після запроваджених Заходом санкцій щодо Росії  - збанкрутував. Це підтвердили в уряді швейцарського кантону Цуг, де й було зареєстровано Nord Stream 2 AG, пише швейцарське видання Le Temps.

Через банкрутство компанії роботу втратили понад 100 людей.

Сьогодні вдень два співрозмовники на умовах анонімності поділилися інформацією з Reuters щодо переговорів про потенційну неплатоспроможність компанії.

Вони кажуть, що Nord Stream 2 AG радиться з фінансовим консультантом з приводу погашення деяких своїх зобов’язань і вже цього тижня збирається розпочати процес оголошення банкрутства у швейцарському суді.

Крім того, за даними агентства, компанія розриває договори з працівниками. Поки неясно - мають закривати усі компанії чи «Газпром» збирається продовжувати їх використовувати для обслуговування трубопроводу. Nord Stream 2 AG на запити Reuters не відповіла, а «Газпром» від коментарів відмовився.

КОНТЕКСТ:

Трубопровід «ПП-2», хоч і був добудований, не експлуатувався через порушення європейського законодавства. Минулого тижня Вашингтон спільно з Німеччиною оголосили про замороження проєкту Путіна після визнання ним т.зв. «Л/ДНР».

А в зв’язку з війною росії проти України відразу декілька великих компаній, в т.ч. нафтових, заявили про вихід із цього проєкту.

Джерело: УНІАН

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень