Після свят хворих на COVID-19 побільшає?

МОЗ таке прогнозує

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов вважає, що після свят в Україні збільшиться кількість хворих на COVID-19. Про це він сказав на селекторній нараді, що відбулася під головуванням Президента.

Протягом останніх тижнів в Україні зменшується кількість хворих на COVID-19 і зростає кількість тих, хто одужав. Знижується також рівень захворюваності на пневмонію - 19,5 тис. зафіксованих випадків за минулий тиждень проти майже 39 тисяч усередині листопада.

Однак Максим Степанов не робить оптимістичний прогноз – він вважає, що після новорічних свят існує ймовірність зростання кількості хворих на COVID-19, а також очікується зростання сезонної захворюваності на грип.

Україна продовжує перемовини щодо постачання в Україну вакцин від COVID-19 з кількома іноземними компаніями.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber063-73-4-106-4  

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень