Після свят хворих на COVID-19 побільшає?

МОЗ таке прогнозує

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов вважає, що після свят в Україні збільшиться кількість хворих на COVID-19. Про це він сказав на селекторній нараді, що відбулася під головуванням Президента.

Протягом останніх тижнів в Україні зменшується кількість хворих на COVID-19 і зростає кількість тих, хто одужав. Знижується також рівень захворюваності на пневмонію - 19,5 тис. зафіксованих випадків за минулий тиждень проти майже 39 тисяч усередині листопада.

Однак Максим Степанов не робить оптимістичний прогноз – він вважає, що після новорічних свят існує ймовірність зростання кількості хворих на COVID-19, а також очікується зростання сезонної захворюваності на грип.

Україна продовжує перемовини щодо постачання в Україну вакцин від COVID-19 з кількома іноземними компаніями.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber063-73-4-106-4  
Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Світлана Федас

Світлана Федас

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень